de ch-de at-de gb fr es it pl nl se
Już teraz zapisz się do darmowej subskrybcji naszego newslettera

Newsletter DiMaBay dostarczy Państwu bieżących informacji na temat naszej sieci i załączników reklamowych.

Imię
Nazwisko
Firma
E-Mail

Przeczytałem i zapoznałem się z informacjami dotyczącymi ochrony danych

 

Wyślij

Międzynarodowa sieć dla załączników reklamowych. Oto jak działa DIMABAY.

 

Reklamodawcy (np. sprzedawca zabawek) zamieszczają swoje ulotki w sieci dystrybutorów DIMABAY, uiszczając niewielką opłatę DIMABAY.  

DIMABAY znajdzie najbardziej odpowiednich dystrybutorów (np. sprzedawca odzieży dziecięcej) i dostarczy im załączniki reklamowe.

Wybrany dystrybutor zamieści załączniki w wysyłanych paczkach. Po czym Klient sklepu internetowego otrzyma swoje zamówienie razem z załącznikiem reklamodawcy.

Klient sklepu internetowego zrobi użytek z reklamy korzystając z kodu rabatowego/oferty znalezionej w przesyłce z zamówionymi artykułami.

 

 

DIMABAY - krótka prezentacja

DIMABAY jest w Europie wiodącym dostawcą załączników reklamowych. Obecnie wpółpracujemy z liczbą przekraczającą 7000 sprzedawców europejskich i sukcesywnie dostarcza ponad 20 milionów przesyłek każdego miesiąca. Nasz sukces na tych rynkach pozwala nam rozpowszechniać reklamy z wysokim pokryciem dla załączników reklamodawców.   

DIMABAY konsultuje się z klientami od pierwszych kroków tj. planowanie kampanii i ściśle współpracuje z nimi przez cały okres trwania kampanii. Zarządzamy całościowo kampaniami zajmując się sprawami administracyjnymi, drukowaniem i logistyką.          

Oprócz naszego biura w Beyreuth DIMABAY prowadzi międzynarodowe biuro w samym sercu Berlina. DIMABAY składa się z dynamicznego, międzynarodowego zespołu o bogatym doświadczeniu.