de ch-de at-de gb fr es it pl nl se
Już teraz zapisz się do darmowej subskrybcji naszego newslettera

Newsletter DiMaBay dostarczy Państwu bieżących informacji na temat naszej sieci i załączników reklamowych.

Imię
Nazwisko
Firma
E-Mail

Przeczytałem i zapoznałem się z informacjami dotyczącymi ochrony danych

 

Wyślij

DIMABAY
Nowości...

Terminy targów 2020
kliknij tutaj
Poznaj nas osobiście. Z niecierpliwością czekamy na rozmowe z Tobą!

 + Internet World 01-02 marca 2016 w Monachium
 + CO-REACH 29-30 czerwca 2016 w Nuremberg
 + dmexco 14-15 września 2016 w Kolonii
mar
24
enjoy_easter.png
Wesołych Świąt Wielkanocnych
sty
14
Sample_Premium_Quarter_Flyer_DE.png
DiMaBay rozpoczyna Nowy Rok 2016 z nowymi inserami marketingowymi

Dzięki naszym nowym Premium Flyer Quarter uruchomiliśmy innowacyjny produkt, który oferuje ulepszone rozwiązanie dla naszych klientów.

Dla niektórych z naszych Partnerów koszty ulotek współdzielonych i ich wyłączność reklamy były zbyt drogie a książeczka rabatowa, która była w umiarkowanej cenie lecz poprzez liczbę współpracujących reklamodawców nie była skuteczna przez brak unikalnej funkcji. W rezultacie powstał nasz nowy produkt, Premium Quarter Flyer.

W przypadku ulotek Premium Quarter Flyer cztery firmy dzielą przestrzeń reklamową na czterech stronach i generują prawie taką samą konwersje jak w przypadku ulotek współdzielonych. W przeciwieństwie do podobnych produktów innych dostawców, realizujemy jedną stronę reklamową dla każdego współpracującego reklamodawcy. Dzięki temu nasi klienci są w stanie wypełnić całą przestrzeń reklamową i zwrócić uwagę konsumentów na swoj produkt. Ponadto, koszty produkcji i dystrybucji są dzielone na wszystkich współpracujących reklamodawców, przy czym koszt jednostkowy dla reklamodawcy jest umiarkowany cenowo.

Po udanych badaniach na rynkach w Niemczech, Szwecji i Hiszpanii jesteśmy gotowi zaoferować naszym nowy produkt Premium Quarter Flyer dla wszystkich naszych klientów. Aby uzyskać dodatkowe informacje o produkcie, proszę kliknąć na link:

//www.dimabay.pl/news/product_sheet_premium_quarter_flyer_pl.pdf

gru
22
Dzięki za 2015 r
sie
11
Renata_outdoor_II.jpg
Witamy Renata!

Cieszymy się mogąc przywitać w naszym zespole nową koleżankę Renatę Paradowską. Renata rozpoczęła w czerwcu pracę jako Senior Advertising Manager w DIMABAY i jest odpowiedzialna za rozbudowę polskiego rynku oraz kontakt z naszymi polskimi klientami. Życzymy jej udanego startu w DIMABAY.

kwi
02
Ostern.jpg
Wesołych Świąt

Życzymy wszystkim Wesołych Świąt.

gru
22
Picture_christmas_klein.jpg
Christmas is coming...

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.

gru
08
Gesamt.jpg
DiMaBay Events

Także w tym roku mieliśmy sposoby żeby na chwilę wstrzymać codzienne życie biurowe i zrobić coś wspólnie, w spokojnej atmosferze.
Ze względu na zimową pogodę za oknem, barbecue na tarasie nie było już możliwe (chociaż niektórzy optymiści z naszego biura widzą to jednak inaczej), wykupiliśmy wstęp na tor go-kartowy, aby zaprezentować umiejętności zespołu DIMABAY za kółkiem. W ekscytującym, ponad 30-okrążeniowym wyścigu, nasz męski zespół zyskał w końcu przewagę, jednak jak widać na zdjęciu nasz żeński zespół także nie pozostawał w tyle.
Niedługo po tym, część z nas wybrała się do Eisbären Berlin w O2 Arenie, aby podziwiać mecz hokeja na lodzie, który mimo, że od samego początku zdominowany był przez zespół Eisbären, pełen był rozmaitych wydarzeń w trakcie. Ostatecznie jednak, gospodarze uzyskali przewagę w karnych i wygrali z Krefeld Penguine 4:3.
W tym miejscu chcielibyśmy podziękować organizatorom: Jamesowi i Maxowi.

lis
07
LOTM_PL.jpg
Layout miesiąca

Winezja.pl - Layout października

Winezja.pl –  http://www.winezja.pl. –  jest wiodącym dostawcą najwyższej jakości win z dostawą online oraz serwisem stworzonym dla wszystkich miłośników wina. Aby pozyskać nowych klientów, firma zdecydowała się rozpocząć kampanię, wykorzystującą inserty, dystrybuowane za pośrednictwem partnerów sieci DIMABAY. Głównym celem kampanii było pozyskanie uwagi zarówno mężczyzn, jak i kobiet, zainteresowanych zakupami online i produktami najwyższej jakości. Aby dotrzeć do pożądanej grupy docelowej, Winezja.pl wybrała renomowanych dystrybutorów internetowych z kategorii perfumy oraz biżuteria. 

sie
02
DiMaBay News

DIMABAY z dumą prezentuje! Nasz nowy partner: Webgains

DIMABAY współpracuje z jednym z międzynarodowych liderów sieci afiliacyjnych. Webgains polega na technologii state-of-the-art i wsparciu najwyższej klasy dla sklepów i stowarzyszeń. Jako międzynarodowy operator sieci afiliacyjnej spełnia wszystkie wymagania dzisiejszego affiliate i online marketingu z licznymi funkcjami oszczędzającymi czas, oferując swoim klientom bezpieczeństwo w ich działaniach marketingowych. Ze względu na swoją pozycję i doświadczenie z platformami w Europie i USA Webgains gwarantuje bezpośredni i szybki dostęp do potencjalnych nowych klientów - i to na skalę międzynarodową.          

Na przykład sieć afiliacyjna polegająca na cross-media-couponing osiąga poprawę zasięgu poprzez uzupełniające się kanały online i ofline. Dystrybucja kuponów rabatowych ofline może być swobodnie śledzona z Voucher Management Tool© od firmy Webgains. Urządzenia zarządzające kuponami zapewniają pełną kontrolę i wykluczają kupony nie przeznaczone dla marketingu afiliacyjnego.  Ujmując to inaczej, prowizja z kuponów chroni marże przynosząc pewne zyski handlarzom. Ponadto kupony na określone produkty i kody dedykowane partnerom i będące wynagrodzeniem dla danego partnera zaspokajają elastycznie maksymalne wymagania.

Więcej informacji na temat Webgains można znaleźć na www.webgains.de, www.facebook.com/WebgainsDE und www.twitter.com/Webgains.