de ch-de at-de gb fr es it pl nl se
Już teraz zapisz się do darmowej subskrybcji naszego newslettera

Newsletter DiMaBay dostarczy Państwu bieżących informacji na temat naszej sieci i załączników reklamowych.

Imię
Nazwisko
Firma
E-Mail

Przeczytałem i zapoznałem się z informacjami dotyczącymi ochrony danych

 

Wyślij

Atrakcyjna prowizja dzięki dużym nakładom. Stań się partnerem dystrybucyjnym dla DIMABAY.

 

Zyskujcie Państwo z korzyści wynikających z dołączenia do grona naszych partnerów dystrybucyjnych - bez kosztów i bez żadnych zobowiązań!

Nawiązanie partnerstwa z DIMABAY jako dystrybutor załączników reklamowych oferuje wiele korzyści. Nie tylko oferujemy Państwu atrakcyjną stawkę prowizyjną, ale skorzystają Państwo także na związku z renomowanymi firmami międzynarodowymi. Mają Państwo także szansę by zaoferować swoim klientom zniżki od tych firm, dzięki różnorodności załączników reklamowych. Możemy również zaoferować Państwu zniżki na druk dalszych materiałów reklamowych.

Członkostwo w ​​DIMABAY jest niezobowiązujące i całkowicie darmowe. Zapewniamy dostawę żądanych załączników reklamowych za darmo. Minimalizacja obciążenia administracyjnego dla Państwa jest dla nas bardzo ważnym czynnikiem. Będą Państwo otrzymywali kompensatę bezpośrednio po zakończeniu kampanii dystrybucyjnej.

 
 
paketbeilagen.png

Jak zyskać pieniądze z DIMABAY

Z DIMABAY zyskują Państwo atrakcyjne wynagrodzenia za zamieszczanie załączników reklamowych i zyskują Państwo także z pełnego wykorzystania swoich przesyłek. Oprócz kampanii z wynagrodzeniem stałym, mogą Państwo również czerpać profity bezpośrednio z sukcesu kampanii za pośrednictwem formy płatności uzależnionej od wydajności prowizyjnej. 

Państwa korzyści z partnerstwa dystrybucyjnego z DIMABAY

Doświadczenie
DIMABAY może czerpać doświadczenie z ponad 2000 kampanii reklamowych w całej Europie, a tym samym zawsze możemy zaoferować Państwu różnorodność załączników reklamowych
 
Użyteczność
W oczach konsumentów załączniki reklamowe są jedną z najbardziej użytecznych form reklamy, zaraz za spotami w telewizji i radio *
 
Nieograniczony wybór produktów
DIMABAY oferuje swoim klientom szeroki zakres twórczych możliwości reklamowych wykorzystując załączniki reklamowe od tradycyjnych ulotek, poprzez broszurki, książeczki rabatowe, katalogi i próbki produktów
 
Atrakcyjne wynagrodzenie
Dostępne są atrakcyjne modele wynagrodzeń, stałe lub uzależnione od wyników
 
Międzynarodowo
Jeżeli dystrybuują Państwo na więcej niż jednym europejskim rynku, DIMABAY może wspierać Państwa w użytkowaniu Państwa międzynarodowych przesyłek
 
Bezpłatne i łatwe
Państwa członkostwo w DIMABAY jest bezpłatne i wymaga tylko minimalnego nakładu pracy
 
 

Nawiązanie partnerstwa z Dimabay w roli dystrybutora załączników reklamowych oferuje wiele korzyści

Nie tylko proponujemy Państwu atrakcyjną stawkę prowizji, ale także korzyści ze związku z renomowanymi firmami międzynarodowymi. Mają Państwo szansę by zaoferować swoim klientom zniżki od tych firm, dzięki różnorodności załączników reklamowych. Możemy też zaoferować Państwu zniżki na druk dalszych materiałów reklamowych.

Członkostwo w ​​DIMABAY jest niezobowiązujące i całkowicie darmowe. Zapewniamy również dostawę żądanych załączników reklamowych za darmo. Minimalizacja obciążenia administracyjnego dla Państwa jest dla nas bardzo ważna. Będą Państwo otrzymywali kompensatę bezpośrednio po zakończeniu kampanii dystrybucyjnej.

 

Zarejestruj się już teraz jako dystrybutor załączników reklamowych

 

Zarejestruj się tutaj