de ch-de at-de gb fr es it pl nl se
Już teraz zapisz się do darmowej subskrybcji naszego newslettera

Newsletter DiMaBay dostarczy Państwu bieżących informacji na temat naszej sieci i załączników reklamowych.

Imię
Nazwisko
Firma
E-Mail

Przeczytałem i zapoznałem się z informacjami dotyczącymi ochrony danych

 

Wyślij

Załączniki reklamowe DIMABAY działają. Dla firm każdej wielkości.

 
Logo 4F black.JPG
 
“Od 2013 roku współpracujemy z DIMABAY w zakresie kolportażu ulotek I kampanii reklamowych dla naszego sklepu internetowego marki 4F. DIMABAY to partner elastyczny, szybko reagujący na potrzeby klienta i za każdym razem znajdujący rozwiązania spełniające nasze potrzeby. Polecam współpracę z DIMABAY – to profesjonalny partner rozumiejący potrzeby biznesowe, potrafiący sprostać pod względem jakościowym wysokim oczekiwaniom, jakie dzisiaj stawia e-biznes.”
 
nexterio megastore logo.jpg
 
„Kampania z DIMABAY to był strzał w dziesiątkę. Dzięki perfekcyjnej i atrakcyjnej dla klientów promocji zrealizowaliśmy nasz główny cel czyli sprzedaż oraz promocję marki wśród nowych klientów. Wpisujemy kampanię do stałych działań promocyjnych sklepu Nexterio.pl”
 
Logo chocolissimo klein.jpg
 
“Profesjonalne podejście do planowania oraz sprawnie i bezpoblemowo zrealizowana kampania. DIMABAY jest z pewnością partnerem godnym polecenia!”
 
czasnabuty.png
 
„Jesteśmy bardzo zadowoleni z przeprowadzonej kampanii. Książeczki reklamowe DIMaBay pozwoliły nam pozyskać nowych klientów, a sama kampania przeprowadzona  była w sposób nie budzący żadnych zastrzeżeń.”
 
logo_pp_red.png
 
“Dziękujemy DIMABAY za przeprowadzenie kampanii reklamowej. Komunikacja oraz realizacja współpracy przebiegała bardzo dobrze."
 
logoEF.JPG
 
"Indywidualne podejście, zrozumienie dla branży przesyłek kwiatowych i elastyczność DIMABAY pozwoliły na maksymalne dostosowanie do potrzeb i oczekiwań EuroFlorist, a tym samym profesjonalne przeprowadzenie kampanii. Jednocześnie doceniamy jakość obsługi i wysoki poziom komunikacji z DIMABAY."
 
 

Tysiące międzynarodowych reklamodawców i wydawców zaufało DIMABAY

Reklamodawcy

 


Dystrybutorzy